‫ بررسی آنتی ویروسهای اندرویدی منتشر شده در مارکت های ایرانی
بسیاری از برنامه‌هایی که تحت عناوین مختلف برای سیستم عامل اندروید منتشر می­شوند از روی برنامه­ های منبع باز ساخته شده اند. بسیاری از این برنامه‌ها صرفاً با تغییر نام و آیکون به عنوان برنامه ­های گوناگون و با هدف استفاده از سرویس­های تبلیغاتی داخل این برنامه­ ها و درآمدزایی برای منتشرکننده برنامه تولید می شوند. این برنامه‌ها در عمل هیچ کارایی نداشته و حتی ممکن است بدافزار باشند.
 ٠٩:٠٠ - سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار؛ میلیون‌ها برنامه تحت تاثیر آسیب‌پذیری بحرانی SQLite
محققان امنیت سایبری یک ‫آسیب‌پذیری بحرانی را در نرم‌افزار پایگاه داده‌ی ‫SQLite کشف کرده‌اند. این آسیب‌پذیری میلیاردها نصب را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این آسیب‌پذیری که توسط تیم امنیتی Tencent کشف و "Magellan" نامیده شده است، به مهاجمان راه دور امکان اجرای کد مخرب یا دلخواه را بر روی دستگاه‌های آسیب‌پذیر می‌دهد.
 ٠٩:٠٠ - سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
موزیلا به تست DNS-over-HTTPS در فایرفاکس می‌پردازد
موزیلا هنوز با یک پروژه دیگرکه به منظور افزایش امنیت کاربران طراحی شده، حرکت رو به جلویی دارد. موزیلا اکنون به تست (DNS-over-HTTPS (DoH در فایرفاکس می‌پردازد.
 ١٥:٠٠ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشکل اسکریپت اعتبارسنجی تست سرور TelePresence شرکت سیسکو
یک شکست در مرحله پایانی اعتبار­سنجی QAمربوط به سیستم ساخت نرم­‌افزار خودکار برای سری Expressway سیسکو و نرم‌­افزار سرور ارتباطات تصویری از راه دور(TelePresence Cisco TelePresence Video Communication Server (VCSبه طور تصادفی این امکان را ایجاد کرد تا مجموعه‌­ای از نمونه کدهای سوء استفاده شده غیر فعال که توسط Cisco در اعتبار­سنجی اسکریپت‌ها مورد استفاده قرار گرفته، شامل نصب ایمیج‌های نرم­‌افزاری شود. این مورد شامل یک سوء استفاده برای آسیب‌پذیری(CoW (CVE-۲۰۱۶-۵۱۹۵ می‌باشد. هدف این مرحله از تأیید QA این است که اطمینان حاصل کنیم، محصول سیسکو اصلاحات مورد نیاز برای این آسیب‌پذیری را داشته باشد.
 ١٤:٣٠ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حمله به سايت‌های وردپرس با استفاده از بات‌نتی متشکل از ۲۰.۰۰۰ سايت وردپرس
در تحقیقات جدید منتشرشده توسط شرکت امنیت وردپرس (Defiant)، کشف شد که مهاجمان، بیش از ۲۰.۰۰۰ سایت وردپرس را در یک بات‌نت بکار گرفته‌اند که می‌تواند دستوراتی را برای جستجوی فراگیر ورودهای سایت‌های وردپرس در اینترنت صادر کند. Defiant اعلام کرده است که ماژول "Wordfence" این شرکت (یک سیستم دیوار آتش در برای حملات جستجوی فراگیر برای سایت‌های وردپرس) در ماه گذشته، بیش از پنج میلیون تلاش ورود از سایت‌های آلوده به دیگر پورتال‌های وردپرس را شناسایی کرده است.
 ١٥:٠٠ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>